grupa usług przygotowanych specjalnie dla branży jubilerskiej
PB Group wspiera polską branżę jubilerską od 1999 roku.
Nasze usługi zawsze wykonujemy na najwyższym poziomie, starając się dopasować do potrzeb klienta. Idąc z duchem czasu i nie bojąc się nowych wyzwań, stale poszukujemy dodatkowych możliwości rozwoju.
Twórcze działanie, świeże pomysły i ciężka praca, to MY!

Nasze obecne projekty:
Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków, to największa letnia impreza targowa w Europie Centralnej. Ponad 200 wystawców i 3.800 gości branżowych z całej Europy. Oferta targowa obejmuje wszystkie sektory branży: biżuteria złota i srebrna, biżuteria z bursztynem, biżuteria designerska i modowa, kamienie jubilerskie, zegarki, opakowania, narzędzia i maszyny oraz stowarzyszenia, organizacje i prasa branżowa.
Logo PbKatalog
Rocznik branży jubilerskiej dystrybuowany w Polsce i Europie Centralnej, zawierający zbiór ofert wielu hurtowych
dostawców biżuterii, zegarków oraz usług z Polski i zagranicy. Wysoki nakład, niskie koszty reklamy oraz
przedświąteczna dystrybucja sprawiają, że jest on najlepszym drukowanym nośnikiem ofert w branży!
Logo Jubicom
Internetowa platforma B2B dla branży jubilerskiej. Bezpłatna rejestracja Kupców, tysiące produktów od różnych
Wystawców, najlepsze ceny, zamówienia bez prowizji, łatwe wyszukiwanie, szybkie zapytania, oferty specjalne i wiele więcej - wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo jubicom.eu umożliwia tworzenie własnych firmowych stron i sklepów internetowych.
Logo JubinaleChrismas
Jest to pierwsze tego typu dwudniowe Spotkanie Handlowe B2B dla branży jubilerskiej organizowane w Polsce. Ideą tego wydarzenia jest podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów i przyjęcie zamówień przed ważnym dla branży jubilerskiej sezonem świątecznym Bożego Narodzenia.
Logo Pb Studio
Od lat specjalizujemy się w fotografii biżuterii, retuszu i fotomontażu biżuterii na modelkach. Nasze studio oferuje Państwu profesjonalne zdjęcia w jakości do wydruków wielkoformatowych jak i do zastosowań internetowych.
Wykonujemy również filmy video promujące produkty, firmę lub wydarzenia.
Logo Pb Info
Portal społecznościowy dla osób tworzących i poszukujących inspiracji ze świata biżuterii, zegarków i mody. Tutaj bezpłatnie pokażesz co Ci się podoba, zaprezentujesz swój produkt, przekażesz ważne informacje o wydarzeniach ale również dowiesz się o konkursach, targach, wystawach i warsztatach, zobaczysz, co inspiruje innych.
ul. Chmielna 71/81 (IV p.), 80-748 Gdańsk, Poland +48 58 520 90 99