Czwartek, 4 czerwca 2020r. Christy, Helgi, Karola
szukaj w  pb.info.pl   katalog firm   targi    
 
 
Szczęśliwa 13. BALT-u

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /archiwum/sub/showSingleArticleAdInfo.php on line 13
2005-09-08 22:07:56 TRENDY, SylwetkiSzczęśliwa 13. BALT-u
Ocena: 0,00

Rozpoczęli swoją działalność 13 lat temu. Pomysł zrodził się w głowach dwóch braci. Adam i Leszek Dulińscy stworzyli jedną z prężniejszych firm w branży. Misja firmy to: zaspokoić wybredne gusta klientów. Jest to możliwe przez ciekawe wzornictwo, najwyższą jakość, dostępną cenę oraz szacunek dla surowca - bursztynu bałtyckiego. Do wyrobów używają jedynie bursztynu naturalnego, są firmą rekomendowaną i posiadają Certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników. Od początku byli zwolennikami Gdańskiego Centrum Bursztynu. Dziś wiedzą, że w 13. roku działalności była to dobra inwestycja. Barbara, Adam, Leszek i Tamara. Pierwsze litery imion stworzyły rozpoznawalną w świecie nazwę firmy. Imiona żon właścicieli znalazły się tam nieprzypadkowo. To do pań należy ocena wzorów. Biorą one także udział w pracach nad ich projektowaniem. Tamara wykonuje szkice projektów i nad nimi czuwa, Barbara podrzeźbia kamienie, tworząc bursztynowe kamee. Projekty dla firmy przygotowuje zespół designerów, który tworzy kilkanaście wzorów miesięcznie. Ta kolosalna praca powoduje, że klienci mogą odnaleźć coś dla siebie, choć pochodzą z różnych krańców świata. Biżuteria firmy BALT trafia prawie równomiernie na rynki wschodnie i zachodnie - informuje menadżer biura sprzedaży Jacek Leszczyszyn. - Nasi klienci poszukują najwyższej jakości i dobrych wzorów. O tę jakość firma zabiega od samego początku. Bracia Dulińscy wiedzieli, że aby na tym rynku zaistnieć, trzeba dwóch rzeczy: najwyższej jakości i sumienności, która wyrażała się w dostawach na czas oraz dbaniu o swoich klientów. - Czynimy kolejne starania, by nasze wyroby były jeszcze lepsze. Udało się już podnieść jakość wykończenia dzięki najnowszej linii polerniczej. W niedługim czasie zakupiona zostanie nowoczesna odlewnia i piec. Działania te pomogą realizować misję naszej firmy , którą jest zaspokojenie gustów wybrednych klientów - informuje Leszek Duliński.

Szczęśliwa 13. BALT-u
Ocena: 0,00

Biżuteria to nie jedyny segment działalności. Firma od początku przygotowuje przedmioty użytkowe, od cukiernic, przez miniatury samochodów, motocykli, po breloki do kluczy . Wykonywane tu cukiernice ze smokiem i innymi motywami stały się hitem sprzedaży. - Dziś są one wykorzystywane na blisko 500. stołach na świecie. Nabywały je ambasady, firmy i osoby prywatne - dodaje Jacek Leszczyszyn . Przedmioty użytkowe to wizytówka BALT-u.
Do najciekawszych zamówień firmy należą prestiżowe spinki do mankietów i krawatów wykonane dla Polskich Kolei Państwowych oraz bursztynowe róże, które trafiły do koreańskich pracowników, którzy opuszczali zakład produkcyjny Daewoo w Polsce. - Takie zamówienia traktujemy prestiżowo. Nie liczy się w nich zysk, a jakość i wartość dodana, czyli marka jaką budujemy - dodaje Leszek Duliński.

Szczęśliwa 13. BALT-u
Ocena: 0,00

Odkąd pojawili się w Gdańskim Centrum Bursztynu wzrósł portfel zamówień i jakość obsługi klientów. Nowoczesne biuro, profesjonalna obsługa oraz nowa oferta sprawiły, że pojawili się klienci. Nie mała inwestycja przyniosła już swoje wymierne efekty. Firma nie spoczywa na laurach. Nowoczesna linia polernicza, odlewnia i piec spowodują, że kolejne rocznice działalności powinny być jeszcze bardziej optymistyczne. Na pewno sprawią, że zaspokoją gusta wybrednych klientów, a to przecież ich misja.

Piotr Kowalczuk
 
 

Wyślij e-mail rekomendujący nasz serwis
Adresat e-mail
 
 
Szczęśliwa 13. BALT-u

Rozpoczęli swoją działalność 13 lat temu. Pomysł zrodził się w głowach dwóch braci. Adam i Leszek Dulińscy stworzyli jedną z prężniejszych firm w branży. Misja firmy to: zaspokoić wybredne gusta klientów...


czytaj cały artykuł
 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

 
Waszym zdaniem
 
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu
 
NEWS
 
 

Copyright © 2000-2020 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe L77