Sobota, 11 lipca 2020r. Benedykta, Kariny, Olgi
szukaj w  pb.info.pl   katalog firm   targi    
 
WIADOMOŚCI
 
Buntownicy z wyboru Buntownicy z wyboru
Wiemy, jak brzmią nazwiska laureatów 22. MKSZ BUNT (REVOLT)!!! Ogłoszono je podczas wernisażu, w dniu 18 maja w siedzibie głównej Galerii Sztuki, w obecności przedstawicieli władz miasta, sponsorów i fundatorów nagród, a także licznego, międzynarodowego audytorium oraz naszej wiernej wernisażowej publiczności. Zobacz zwycięskie prace i nazwiska nagrodzonych Artystów.
2013-06-04
 
Polski desing ląduje w Berlinie Polski desing ląduje w Berlinie
W kwietniu wystawę must have from Poland można było podziwiać na największych na świecie targach designu w Mediolanie, za kilka dni ponownie wyruszy w świat. Tym razem będzie można ją obejrzeć na 11. edycji DMY International Design Festival w Berlinie.
2013-06-03
 
Czterdziestka w Stalowej Woli Czterdziestka w Stalowej Woli
Do 9 czerwca wystawę „CZTERDZIESTKA – 40 lat krzemienia pasiastego w biżuterii” oglądać można poza Sandomierzem. Pokaz uzupełnia kolekcja prac z krzemieniem pasiastym ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Sandomierzu. Tym razem zapraszamy do Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli.
2013-06-03
 
Złota Pętelka dla Temptation Złota Pętelka dla Temptation
Magdalena Arłukiewicz (fashion) i Aleksander Gliwiński (biżuteria) znaleźli się w gronie laureatów Złotej Pętelki 2013. Projektancki duet nagrodzony został za kolekcję „Temptation” – oddzielnie za projekty ubrań i biżuterię.
2013-05-28
 
Czeska oferta dla polskich wystawców Czeska oferta dla polskich wystawców
Targi Hodiny a Klenoty, organizowane w Pradze w terminie 19 – 21 września 2013, to jedna z ważniejszych branżowych imprez w regionie Europy Centralnej. Organizatorzy przygotowali w tym roku specjalną ofertę dla polskich wystawców.
2013-05-24
 
Czarujący książę i pałac szczęścia Czarujący książę i pałac szczęścia
Trzy artystki z trzech różnych krajów prezentują w Legnicy swoją wystawę, będącą biżuteryjną analizą wpółczesnego Erosa i miłości romantycznej. Ekspozycję „Prince Charming and Palace of Happiness” oglądać można do 9 czerwca w Galerii Satyrykon.
2013-05-23
 
JOVELLA 2013 JOVELLA 2013
W dniach 2 - 3 lipca po raz 10 będą miały miejsce w Izraelu targi biżuterii JOVELLA. Impreza odbędzie się w izraelskim centrum targowo – konferencyjnym Israel’s Trade Fairs & Convention Center w „śródziemnomorskiej metropolii, która nigdy nie śpi” - mieście Tel Awiw.
2013-05-23
 
Aksamitne Sny Bastard Collection Aksamitne Sny Bastard Collection
Bastard Collection jest efektem artystycznej współpracy Ingrid Römmich i Veroniki Schmidt. W 2011 r. duet wygrał Grand Prix w 20. Międzynarodowym Konkursie Sztuki Złotniczej SEXY, w roku następnym kolekcja zdobyła Nagrodę Galerii Sztuki w 21. MKSZ RYTUAŁ. Zaś podczas tegorocznego Legnickiego Festiwalu Srebra duet prezentuje swoją kolekcję "Aksamitne Sny".
2013-05-22
 
Retromaniaczka - Moda przemija, styl pozostaje… Retromaniaczka - Moda przemija, styl pozostaje…
W Galerii Srebra pod Przepiórczym Koszem oglądać można, prezentowaną w ramach Legnickiego Festiwalu Srebra, wystawę „Retromaniaczka” sopockiej artystki Doroty Gulbierz. Ekspozycja trwa do 8 czerwca.
2013-05-22
 
Sylwetki Twórców Sylwetki Twórców
Sylwetki Twórców to najbardziej rozbudowany cykl wystaw w ramach Legnickiego Festiwalu Srebra. Są to indywidualne prezentacje wybitnych twórców polskiego i międzynarodowego złotnictwa. W tym roku w srebrnej stolicy zobaczymy w ramach cyklu 4 wystawy.
2013-05-14
 
 
NEWS
 
 

Copyright © 2000-2020 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe L77