Wtorek, 6 stycznia 2009r. Kacpra, Melchiora, Baltazara
szukaj w  pb.info.pl   firmy   targi    
 
 
Prezentacja targów inhorgenta europe 2009
Materiały prasowe 2008-09-24 10:24:56 Imprezy branżowe, WYDARZENIA


W imieniu Polskiego Przedstawicielstwa targów inhorgenta europe chcielibyśmy zaprosić Was na prezentacje kolejnej edycji imprezy, która odbędzie się w dniach od 20 do 23 lutego 2009 roku. Prezentacja targów będzie miała miejsce 16 października w Restauracji Qchnia Artystyczna. Poniżej publikujemy zaproszenie Armina Wittmanna i Joanny Biernackiej-Goworek.


Ocena: 0,00 Kliknij aby ocenić:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt 6 pkt




Szanowni Państwo,
w dniach 20-23 lutego 2009 odbędzie się w Monachium jedna z najważniejszych międzynarodowych imprez targowych branży jubilersko-zegarmistrzowskiej: 36. Międzynarodowe Targi Wyrobów Zegarmistrzowskich, Biżuterii, Kamieni Szlachetnych, Pereł oraz Technologii inhorgenta europe. Targi inhorgenta europe są od wielu lat kompetentnym partnerem zarówno dla międzynarodowego przemysłu jubilerskiego jak i handlu branżowego. Jak co roku, na kilka miesięcy przed targami, chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne połączone z prezentacją najbliższej edycji targów inhorgenta europe 2009. 

Termin prezentacji: 16. października 2008 (godziny poranne)
Miejsce: Restauracja Qchnia Artystyczna, Zamek Ujazdowski, Al. Ujazdowskie 6
Przewidywana długość trwania części prezentacyjnej: ok. 2 godz.
Podczas prezentacji organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne na jęz. polski.

W tym roku prezentacji targów towarzyszyć będą wykłady na temat skutecznych sposobów wspierania sprzedaży oraz trendów na rok 2009. Wśród referentów znajdą się Armin Wittmann (komisarz targów inhorgenta europe), prof. Dr Stefan Hencke (przedsiębiorca Convensis Group, wykładowca ekonomiki na Uniwersytecie w Trier) oraz Peter Welchering (dziennikarz branżowy, dyrektor zarządzający Voxmundi Medienanstalt GmbH).

Po części prezentacyjnej serdecznie zapraszamy do kontynuowania rozmów i nawiązywania interesujących kontaktów w mniej formalnej atmosferze przy wyśmienitym posiłku przygotowanym przez Restaurację Qchnia Artystyczna. Udział w seminarium jest bezpłatny. Są Państwo zainteresowani udziałem?
Serdecznie zapraszamy.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o wiążące potwierdzenie udziału na załączonym formularzu zgłoszenia do dn. 8. października 2008 (środa).

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Targów Monachijskich w Polsce, oficjalnym przedstawicielem targów inhorgenta europe w Polsce:
tel.: 022-620 44 15, 890 90 53 oraz e-mail:
info@targiwmonachium.pl

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na spotkaniu informacyjnym targów inhorgenta europe 2009.
Licząc na osobiste spotkanie z Państwem pozostajemy

Z poważaniem


Messe München GmbH, Projektleitung inhorgenta europe


Biuro Targów Monachijskich w Polsce


Formularz zgłoszenia udziału w spotkaniu – do ściągnięcia



 
 
 

Wyślij e-mail rekomendujący nasz serwis
Adresat e-mail
 
 
Prezentacja targów inhorgenta europe 2009
W imieniu organizatora targów inhorgenta europe chcielibyśmy zaprosić Was na prezentacje kolejnej edycji imprezy, która odbędzie się w dniach od 20 do 23 lutego 2009 roku. Prezentacja targów będzie miała miejsce 16 października w Restauracji Qchnia Artystyczna.
czytaj cały artykuł
 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

 
Waszym zdaniem
 
oki, doki... dziękuję! :-)
Magda 2008-09-24 10:49:12

Magdo, artykuł był właśnie umieszczany na stronie, dlatego nie dział link.
Redakcja 2008-09-24 10:37:03

ale link do ściągnięcia nie jest aktywny!
Magda 2008-09-24 10:29:49

 
NEWSLETTER
 
Zapisz się do newslettera


 
NEWS
 
 
LINKI ZEWNĘTRZNE
 
 
Kontakt  |  Redakcja  |  Reklama  |  Regulamin

Copyright © 2000-2009 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja L77