Środa, 8 lutego 2012r. Irminy, Piotra, Sylwii
szukaj w  pb.info.pl   firmy   wydarzenia    
 
 
AMBERMART, czyli bursztyn w roli głównej
Materiały prasowe 2010-08-27 10:44:59 Imprezy branżowe, WYDARZENIA


Bursztynowe korale, pierścionek ze złota i bursztynu, bursztynowa cukiernica, kamienie kolorowe i upominki – to bohaterowie wrześniowych targów AMBERMART. Targi nie tylko otwarte są dla publiczności, ale zagoszczą również na ulicy Mariackiej, słynącej z bursztynowych galerii.


Ocena: 1,00



11. edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu AMBERMART 2010 odbędzie się w dniach 9–11 września 2010, od czwartku do soboty. Udział w imprezie zapowiedziało ponad 130 wystawców z Polski i ze świata, m.in. artyści plastycy, którzy zapraszają do Galerii Projektantów. Zaplanowano również wystawy i wernisaże, nie tylko biżuterii z bursztynem, ale i malarstwa, rysunku, grafiki oraz ceramiki.


Agata Całka
Ocena: 3,86



O popularności imprezy niech świadczy fakt, że w ubiegłym roku AMBERMART odwiedziło ponad 3700 gości, w tym kupcy z 28 krajów. AMBERMART to dla szerokiej publiczności nie tylko okazja do nacieszenia oczu piękną biżuterią i przedmiotami z bursztynu, ale także czas na poznanie najnowszych trendów i mód.
Co istotne dla kupujących, na targach obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży falsyfikatów i namiastek bursztynu, a bursztyn prasowany i żywice kopalne muszą być czytelnie oznakowane. Na czas AMBERMARTU powołana zostanie Komisja ds. Bursztynu, złożona ze specjalistów m.in. Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników, Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich, Muzeum Ziemi PAN z Warszawy oraz Politechniki Gdańskiej, kontrolująca przestrzeganie handlowego regulaminu.


Amber Mix
Ocena: 2,75



Już w połowie sierpnia ruszył pierwszy AMBERMARTOWY konkurs dla publiczności. Po raz czwarty w Internecie będzie można głosować na najpiękniejszą biżuterię bursztynową prezentowaną na stronie targów
www.ambermart.pl oraz Bursztynowego Portalu amber.com.pl. W trakcie samej imprezy publiczność wybierać będzie najatrakcyjniejszą biżuterię z bursztynem prezentowaną na targach.

11 września – w sobotę, w godz. 18–22, AMBERMART opuszcza hale targowe, aby zawitać do centrum Gdańska. Wspólnie odkrywać będziemy tajemnice ulicy Mariackiej, słynącej z galerii bursztynowych i artystycznych wyrobów. Prezentowana będzie moda i biżuteria, popłynie muzyka na żywo, publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję, by podziwiać sztukę, zagłębić się w historię.


Jacek Sumeradzki
Ocena: 2,67



Patronat honorowy nad targami AMBERMART sprawują Minister Gospodarki, Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Prezydent Miasta Gdańska. Targom partnerują Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników, Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu oraz Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

AMBERMART
11. Międzynarodowe Targi Bursztynu
Termin: 9–11 września 2010
Miejsce: Międzynarodowe Targi Gdańskie, ul. Beniowskiego 5, Gdańsk
www.mtgsa.pl

Materiał prasowy
 
 
 

Wyślij e-mail rekomendujący nasz serwis
Adresat e-mail
 
 
AMBERMART, czyli bursztyn w roli głównej
Trwają przygotowania do 11. edycji Międzynarodowych Targów Bursztynu AMBERMART 2010. Targi odbędą się w terminie 9 - 11 września, udział w imprezie zapowiedziało ponad 130 wystawców z Polski i ze świata. W tym roku targi zagoszczą również na ulicy Mariackiej.
czytaj cały artykuł
 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

 
Waszym zdaniem
 
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu
 
NEWSLETTER
 
Zapisz się do newslettera


 
NEWS
 
 
LINKI ZEWNĘTRZNE
 
 
Kontakt  |  Redakcja  |  Reklama  |  Regulamin

Copyright © 2000-2012 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe L77