Środa, 8 lutego 2012r. Irminy, Piotra, Sylwii
szukaj w  pb.info.pl   firmy   wydarzenia    
 
 
Szkolenia z dziedziny diamentów
Materiały prasowe 2009-01-07 10:37:06 Nauka


Polskie Towarzystwo Gemmologiczne prowadzi od 1997 r. profesjonalne i kompleksowe szkolenia z dziedziny diamentów jubilerskich, głównie w Centralnym Ośrodku Kształcenia Gemmologów w Warszawie. W latach 2009-2010 PTGem planuje zorganizować szkolenia „Badanie, identyfikacja i wycena diamentów w oparciu o nowe zasady obowiązujące w krajach UE”.


Ocena: 3,50



PTGem posiada akredytację Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Warszawie, które nadzoruje poziom merytoryczny organizowanych szkoleń. Szkolenia prowadzą wykładowcy posiadający wyższe wykształcenie, teoretycy i praktycy z wieloletnim stażem zawodowym gemmologicznym i pedagogicznym, gemmolodzy dyplomowani Amerykańskiego Instytutu Gemmologii (GIA), Instytutu Gemmologii Wysokiej Rady Diamentów (HRD) i Niemieckiego Centrum Kształcenia Gemmologów (DGemA).

W latach 2009-2010 PTGem planuje zorganizować szkolenia „Badanie, identyfikacja i wycena diamentów w oparciu o nowe zasady obowiązujące w krajach UE” w Warszawie oraz na sesjach wyjazdowych w dowolnym mieście w Polsce, pod warunkiem, że zbierze się tam odpowiednio liczna grupa osób. Jednorazowo możliwe jest przeszkolenie 12 osób, a koszt uczestnictwa wynosi brutto 4000 zł (stawka VAT wynosi 0%). Termin rozpoczęcia szkoleń zostaje ustalony w chwili zebrania się grupy chętnych do wzięcia udziału w szkoleniach.

Zajęcia trwają 14 dni w godzinach 9-17 (z godzinną przerwą na lunch) – przez dwa tygodnie od poniedziałku do soboty, w trzecim tygodniu czwartek-piątek. Piętnastego dnia (zwykle w sobotę) odbywa się egzamin końcowy oraz rozdanie dyplomów „Znawcy diamentów”.

Po roku (dla członków PTGem) istnieje możliwość zdania egzaminu praktycznego (eksternistycznego lub poprzedzonego dwudniowym szkoleniem) i uzyskania tytułu „Rzeczoznawcy diamentów” wydawanego wspólnie przez PTGem i Zakład Gemmologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniach prosimy o zgłoszenia na adres e-mail:
sobczakt@wp.pl

Więcej: www.ptgem.org

Materiał prasowy
 
 

Wyślij e-mail rekomendujący nasz serwis
Adresat e-mail
 
 
Szkolenia z dziedziny diamentów
Polskie Towarzystwo Gemmologiczne prowadzi od 1997 roku szkolenia z dziedziny diamentów jubilerskich. W latach 2009-2010 PTGem planuje szkolenia „Badanie, identyfikacja i wycena diamentów w oparciu o nowe zasady obowiązujące w krajach UE”.
czytaj cały artykuł
 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

 
Waszym zdaniem
 
Diamenty są cudowne. Oczywiście szkolenie trochę kosztuje, ale warto.
www.diamondchand.pl 2009-07-12 20:12:40

 
NEWSLETTER
 
Zapisz się do newslettera


 
NEWS
 
 
LINKI ZEWNĘTRZNE
 
 
Kontakt  |  Redakcja  |  Reklama  |  Regulamin

Copyright © 2000-2012 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe L77