Opublikowane przez:Gabriela Chmielarz (Gabriela_Ch)

Data: 07/01/2013 23:40:11
Kategoria: Moda | Tablica: Trendy | Źródło: andypop.pl
Zabawy z biżuterią
ANDY POP. to duet powołany do życia przez Marię Kuboszek oraz Tomasza Woźniaka - współtwórców studia biżuterii o nazwie FeinFein. Projektantom tym niezmiennie przyświeca idea kreowania interaktywnej jak i indywidualnej biżuterii. Zaskakują nas coraz to nowszymi pomysłami. Powstało już kilka kolekcji: COLOR ON!, MANIFEST, WHAT IF oraz… FLUO., czyli biżuteria zależna od naszego nastroju.

FLUO. to kolekcja, która wykonana została ze srebra oraz z nietoksycznej, niebrudzącej plasteliny w dziewięciu intensywnych kolorach. Lekko zmatowiona faktura srebra stanowi idealne tło dla mocnych odcieni tworzywa. Autorów zainspirowały dziecięce zabawy w plastelinie. Posiadanie takiej biżuterii zmusza nas do manualnej czynności, do współtworzenia własnej biżuterii, co czyni ją szczególnie interesującą. W zależności od samopoczucia czy garderoby możemy skomponować właściwy kolor. Co ciekawe, kolekcja ta dzieli się na podkolekcje nawiązujące do muzyki i jej dynamiki. M.in. znajdziemy tam takie tytuły jak: Jazz, Soul, Blues, Woogie, Ambient, Elektro lub Minimal.

Biżuteria ANDY POP. to doskonały wybór dla osób, które lubią zmiany i poszukują wyzwań. Niekonwencjonalne łączenia materiałów i odważne kolory to szczególny atut tej interaktywnej biżuterii.


Więcej: http://andypop.pl/pl/
Film: http://www.youtube.com/watch?v=HcjvZhuzkUg&feature=youtu.be  


Biżuteria: ANDY POP./ Kolekcja FLUO.
Fot. Marcin Ryczan
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.