Opublikowane przez:Krzysztof Antonowicz (KrzysztofAntonowicz)

Data: 07/04/2013 13:10:29
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Bijorhca - Paris | Źródło: bijorhca.com
Bijorhca - Paryskie Targi Jubilerskie Już Jutro
Można się jeszcze załapać  na uroczyste otwarcie targów Bijorhca w Paryżu.Już jutro tj 05.07.2013r. rozpoczynają się najbardziej popularne francuskie , ale o międzynarodowym charakterze  targi jubilerskie i trwać będą do 08.07.2013r. Jak informuje nas organizator targów Reeds Expositions France , przewiduje się udział ok. 450 wystawców z czego 150 nowych firm z zagranicy. Proporcje są zrównoważone – tzn. około 50% wystawców krajowych ( francuskich ) i  50% zagranicznych. Zatem szanse na sukces również wyrównane.
Targi podzielone są tematycznie na 3 sektory:
    Fine Jewellery – czyli biżuterii wykonanej z metali szlachetnych z takimi kamieniami (30% oferty)
    Fashion Jewellery & Designer Jewellery – czyli wykonanej niekoniecznie z tych materiałow jak wyżej, ale i designerska(projektancka, żeby zabrzmiało bardziej po polsku)(60% oferty)      
   Elements – skupiających dostawców kamieni i pereł z zamiarem bezpośredniej sprzedaży na targach typu „ Cash & Carry” oraz przedstawicieli producentów  elementów do prezentacji  i pakowania biżuterii.(12% oferty).
Skąd organizator wziął dodatkowe 2% oferty ponad 100 – nie mówi.
W  trakcie trwania targów przewidzianych jest wiele atrakcyjnych imprez jak np. wystawa zdjęć  pod nazwą „FLAT FLAG” by Jonathan Icher,  rysunków  „GRETA MARIE IN BIJOULAND” by Gloria Shipkovenska czy rzeźby „RAINBOW TULLE” by Stella Cadente i inne. Oczywiście wyzystko tematycznie związane z biżuterią.
Warto odwiedzić, tym bardziej, że wśród wystawców odnalazłem dwoje reprezentantów z Polski,  firmy: „Bursztynowe Marzenia z Litwy” oraz „Corundum” z kolekcją „SPARK”. Życzymy sukcesów.

Lubi to

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.