Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 08/10/2015 10:39:58
Kategoria: INNE ... | Tablica: Ciekawostki | Źródło: facebook.com
Bursztynowa Miss Polski - kolejna edycja

Ostatni konkurs eliminacyjny Bursztynwej Miss Polski właśnie dobiegł końca, nadeszła więc pora na głosowanie na najpiękniejszą z kandydatek. 

Głosować można na oficjalnej stronie konkursu na Facebook'u (https://www.facebook.com/BursztynowaMiss?sk=app_133696533402323).

Regulamin konkursu oraz informacje o kandydatkach wraz ze zdjęciami umieszczone są w aplikacji konkursowej. Każdy uczestnik konkursu powinien zapoznać się z regulaminem.

Tytuł trafi do jednej z 12 finalistek konkursu Bursztynowa Miss Polski 2015, która zdobędzie najwięcej głosów na portalu Facebook. Na swoje faworytki można głosować od 11 do 21 sierpnia 2015 r, codziennie przez cały okres trwania konkursu. Kandydatka, która uzyska najwięcej głosów zdobędzie tytuł komplementarny i cenne nagrody, które wręczone zostaną podczas wielkiego finału wyborów Bursztynowej Miss Polski 22 sierpnia na Promenadzie w Ustce.    Źródło: http://www.bursztynowamiss.pl/a,173,10-sierpnia-rusza-konkurs-na-bursztynowa-miss-polski-jantar-2015.html
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.