Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 03/10/2017 13:02:03
Kategoria: Technika i Technologia | Tablica: Technologia | Źródło: money.cnn.com
Rolls-Royce pokryty farbą z diamentowym pyłem
Każdy fan motoryzacji będzie pod wrażeniem samochodu marki Rolls-Royce, który został pokryty farbą zawierającą diamentowy pył. Laboratoria Rolls-Royce pracowały przez dwa miesiące nad stworzeniem tej unikatowej farby, która zawiera pył pochodzący z 1000 diamentów.

Firma Rolls-Royce nie zdradza ile kosztowało wyprodukowanie farby, aczkolwiek oznajmiła, że jest ona najdroższą spośród wszystkich jakie kiedykolwiek użyli. To farba zamówiona na specjalne życzenie klienta - niestety nie jest dostępna w tradycyjnej sprzedaży.

W cieniu samochód wygląda jakby był pomalowany zwykłą grafitową farbą. Jednak kiedy padają na niego promienie słońca, to zaczyna on pięknie błyszczeć diamentowymi iskierkami. Zobacz samochód, którego na prawę nie chciałoby się porysować >>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.