Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/07/2017 22:39:35
Kategoria: Technika i Technologia | Tablica: Technologia | Źródło: webshop.bellabeat.com
Inteligentna biżuteria
Liść to sonda zdrowia, którą możesz wziąć ze sobą gdziekolwiek jesteś. To inteligenta biżuteria zaprojektowana specjalnie dla wymagających kobiet, które nie chcą już nosić sportowych bransoletek dla aktywnych. Sportowy design bransoletek nie pasuje do wszystkiego. Ten liść natomiast nie dość, że ma wygląd eleganckiej biżuterii, to jeszcze posiada bardzo zaawansowane funkcje. Liściem można mierzyć aktywność fizyczną, poziom stresu, ma wgląd w sen, kierowanie medytacją czy przewodnik miesiączkowy, dla kobiecego zdrowia rozrodczego. To urządzenie, które wpływa na poprawę zdrowia na ciele i duchu.
Taki zestaw inteligentnej biżuterii zawiera: bazę- liść oraz moduły, do których liść można zamocować, takie jak bransoletka, naszyjnik i designerski power bank.

Jak Wam się podoba?:)

Więcej na stronie Bellabeat
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.