Opublikowane przez:Władyslaw Meller (portal_sportizegarki) - Portal Sport i Zegarki

Data: 11/28/2017 18:45:44
Kategoria: Zegarki | Tablica: Zegarki | Źródło: zegarkiipasja.pl
Mistrz zegarów i pomiaru czasu. Wywiad z Profesorem Zdzisławem Mrugalskim
Całe życie z zegarkami i to w całym aspekcie możliwości zajmowania się nimi i w pełnej nimi fascynacji. Takim był Profesor Zdzisław Mrugalski. Jego pierwsze spotkanie z czasomierzami nastąpiło w zegarmistrzowskim zakładzie, potem Liceum Zegarmistrzowskie i techniczne studia. Dalej praca naukowa w dziedzinie mechaniki precyzyjnej z zegarowymi specjalnościami. Współtworzenie Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków.

Czy można lepiej poznać zegarowo-zegarkową materię? Przygotowując wywiad z Profesorem Zdzisławem Mrugalskim dla magazynu drukowanego Zegarki i Pasja nr 2, którego premiera odbyła się w lipcu bieżącego (2017) roku, oraz na portal internetowy - z publikacją planowaną po dezaktualizacji wydania drukowanego, nie spodziewaliśmy się, że publikacja w medium cyfrowym będzie miała miejsce już po śmierci Profesora.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.