Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 01/30/2018 00:26:38
Kategoria: Biżuteria | Tablica: Biżuteria | Źródło: luxurytrump.com
Tiffany & Co. zaskakuje!
Tiffany & Co. rozwija się w dość oryginalny sposób. To nie jest już tylko ekskluzywny salon jubilerski w którym znajdziesz wyłącznie luksusową biżuterię. Od października 2017 Tiffany & Co. wkroczyło na nową ścieżkę. Za pomocą linii zwanej " “Everyday Objects”, dają światu przedmioty codziennego użytku, ale w luksusowym wydaniu.

Ta linia produktów w stylu glamour posiada wszelkie przedmioty od srebrnych noży do krojenia pizzy, złotych słomek do srebrnego ptasiego gniazda.

Ptasie gniazdo stworzył jeden w projektantów kolekcji “Everyday Objects” Reed Krakoff. Gniazdo to najdziwniejszy, ale zarazem najdroższy z obiektów. Ten przedmiot kolekcjonerski kosztuje $10,000. Gniazdo to prawdziwy handmade - jest ręcznie utkane z delikatnych kosmyków ze srebra. W centrum gniazda znajdują się trzy porcelanowe jaja w markowych kolorach marki Tiffany’s. To limitowana edycja. Stworzono wyłącznie 5 sztuk ptasiego gniazda Tiffany & Co.

Zobacz jakie jeszcze przeróżne przedmioty znajdują się w luksusowej kolekcji przedmiotów codziennego użytku Tiffany & Co.  >>>TUTAJ<<<
Jubinale.com
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.