Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 01/30/2018 16:05:36
Kategoria: Szkoły i Stowarzyszenia | Tablica: Brylanty | Źródło: forbes.pl
Czy nadal warto inwestować w brylanty?
Jeśli chodzi o słuszność inwestycji w brylanty to zdania są bardzo podzielone. Jedne źródła podają, że teraz nadszedł idealny moment do tego typu inweestycji, inne natomiast ochładzają ten entuzjazm. Jak jest naprawdę? Warto poznać zdanie dwóch stron i wyciągnąć słuszne wg siebie wnioski. Na pewno warto przeanalizować sytuację geopolityczną, która niezaprzeczalnie wpływa na wartość diamentów.

Ciekawy artykuł dot. czynników jakie wpływają na wartość diamentów przygotował forbes.pl Cenny blask diamentów. Czy warto w nie inwestować?

Z drugiej jednak strony pojawiają się optymistyczne prognozy dot. szybko wzrastającej wartości rynku jubilerskiego, o których pisze lifestyle.newseria.pl Biżuteria przestaje być postrzegana wyłącznie jako ozdoba. Ręcznie wykonane wyroby jubilerskie ze złota lub brylantów na celowniku inwestorów.

Jak widać informacje nie są jednoznaczne, ale warto mieć rękę na pulsie i wiedzieć w którym momencie podjąć tę słuszną decyzję.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.