Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 02/04/2018 15:02:17
Kategoria: Szkoły i Stowarzyszenia | Tablica: Szkoły | Źródło: szkolazlotnictwa.pl
Xerion - szkoła złotnictwa w Krakowie
Xerion oferuje sześciosemestrowy Kurs Złotnictwa. W ramach programu szkoy Xerion poznasz techniki złotnicze, które pozwolą Ci zrealizować prawie każdy pomysł na oryginalną biżuterię.

Kolejne zajęcia wyposażą Cię nie tylko w praktyczne umiejętności, ale i podstawy teoretycznej wiedzy z zakresu złotnictwa. Dodatkowo kursanci mogą brać udział w targach rzemiosła oraz wystawach pod szyldem szkoły, próbując w ten sposób swoich sił w bezpośrednim kontakcie z odbiorcami sztuki.

Oprócz podstawowego kursu złotnictwa organizują też inne spotkania. Wśród nich zajęcia indywidualne, kursy tematyczne i kurs dla przyszłych par młodych chcących własnoręcznie wykonać obrączki ślubne.

Od początku działalności, co roku zapraszają wszystych chętnych na darmowe warsztaty w ramach Nocy Rzemiosła. Wielokrotnie prowadzą warsztaty podczas Nowohuckiego Festiwalu Sztuki, uczestniczą w targach sztuki, współpracują z Uniwersytetem Dzieci.

Brzmi zachęcająco? Szczegóły na temat szkoły złotniczej Xerion w Krakowie znajdziesz >>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.