Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 07/05/2018 15:52:14
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: fashionbiznes.pl
Louis Vuitton i Unicef - wspólny projekt by ratować dzieci
W 2016 roku zaprojektowano bransoletkę i naszyjnik SILVER Lockit, które zostały wprowadzone do sprzedaży w sklepach Louis Vuitton i na stronie www.louisvuitton.com/lvforunicef.

Charakterystycznym elementem srebrnej, eleganckiej biżuterii Silver Lockit jest zawieszka inspirowana kłódką z 1890 roku, zaprojektowaną przez Georges’a Vuittona dla klientów firmy, by zabezpieczyć ich najbardziej wartościowe rzeczy – to symbol ochrony i opieki.

Współpraca Louis Vuitton i Unicef polega na tym, że każde 200 dolarów ze sprzedaży każdego produktu zostanie przekazane na konto Unicef.
 
Każdy, kto chce przyłączyć się do akcji i pomóc najmłodszym, może zakupić specjalną bransoletkę lub naszyjnik z przywieszką w kształcie kłódki.

Przeczytaj więcej na ten temat >>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.