Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 10/02/2018 10:20:23
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: galeriayes.pl
Wernisaż Andrzeja Bossa DWA ŻYWIOŁY
25 października 2018 odbędzie sie wernisaż Andrzeja Bossa DWA ŻYWIOŁY. Wernisaż będzie miał miejsce w Galerii YES o godz. 19.00. Wystawa potrwa do 30 listopada 2018r.  

Na wystawie będzie można zobaczyć kolekcję prac inspirowaną drzewami. Impulsem do jej powstania były wspomnienia zniszczeń, jakie dokonały w parkach i lasach ubiegłoroczne wichury. Połamane jak zapałki stuletnie drzewa pokazały siłę żywiołu. Wmawiamy sobie, że panujemy nad światem, a tu w kilka chwil natura uzmysłowiła nam, kto jest prawdziwym gospodarzem. Przyroda pokazała też, jak szybko potrafi się odradzać, jak jest żywotna. Takie doświadczenie zmienia nasz stosunek do natury. Prezentacji będą towarzyszyć fotografie zrobione przez autora. Relacje między zdjęciami, odnoszącymi się do inspiracji, a biżuterią mogą pomóc w „czytaniu” prezentowanych prac.
Jubinale.com
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.