Opublikowane przez:Beata Kołodziejska (BeataPB) - Polska Biżuteria

Data: 04/02/2019 15:24:11
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: muzykaczynicuda.pl
“Muzyka Czyni Cuda”, koncert charytatywny

Filharmonia Bałtycka w Gdańsku gościć będzie 4. kwietnia 2019 o godz. 19:00, Sondrę Radvanovsky, jedną 
z najsłynniejszych współczesnych sopranistek świata, gwiazdę Metropolitan Opera w Nowym Jorku.

Okazja przednia ponieważ jest to VI Koncert Charytatywny z cyklu “Muzyka Czyni Cuda”. Dochód z tegorocznego koncertu zostanie przekazany na zakup delikatnych mikronarzędzi chirurgicznych dla pacjentów Kliniki Chirurgii I Urologii Dzieci i Młodzieży GUMED.

W przerwie koncertu organizatorzy przewidzieli licytację wielu wyjątkowych przedmiotów. Jednym z nich będzie broszka (na zdjęciu) zaprojektowana i wykonana w pracowni państwa Adamskich. Precyzyjniej mówiąc, jest to komplet dwóch broszek, które są jak para oczu lub dwa liście z tego samego drzewa, wewnątrz widoczny jest zarys klucza wiolinowego. Jedną z broszek otrzyma gwiazda wieczoru Sondra Radvanovsky drugą zaś, przeznaczono na licytację.


Lubi to

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.