Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 04/30/2019 11:50:43
Kategoria: Szkoły i Stowarzyszenia | Tablica: Szkolenia | Źródło: parp.gov.pl
Innowacje i nowoczesne wzornictwo w twojej firmie ze wsparciem PARP
Jeśli jesteś mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą i chciałbyś otrzymać dotację na wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów lub wdrożenie w Twojej firmie innowacyjnych procesów technologicznych, to spotkanie jest skierowane do Ciebie – przyjdź i dowiedz się, jakie wsparcie możesz uzyskać.  

Pula środków w ramach konkursu to aż 170  mln zł, w tym 100  mln zł jest przeznaczone na projekty realizowane w średnich miastach Polski Wschodniej.  

Na co możesz przeznaczyć dofinansowanie?  
- Nabycie albo wytworzenie środków trwałych - maszyn i urządzeń, linii produkcyjnej lub technologicznej
- Zakup nieruchomości
- Zakup robót i materiałów budowlanych
- Zakup wartości niematerialnych i prawnych w formie patentów, licencji, know-how oraz innych praw własności intelektualnej
- Zakup usług doradczych na rzecz przygotowania do wdrożenia - --- Sfinansowanie ustanowienia i utrzymania zabezpieczenia dla zaliczki
- Postaw na nowoczesne wzornictwo  

Jeśli jesteś właścicielem mikro-, małej lub średniej firmy i chciałbyś stać się bardziej konkurencyjny dzięki wykorzystaniu wzornictwa w twoim przedsiębiorstwie, koniecznie zostań na drugiej części spotkania. Eksperci PARP wyjaśnią na czym polega audyt wzorniczy i do czego może przydać się strategia wzornicza. Na te działania można otrzymać do 100 tys. zł dofinansowania a w kolejnym etapie nawet do 3 mln zł na zakup maszyn, urządzeń i usług profesjonalnych projektantów.  

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówią zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwającego obecnie konkursu. Eksperci omówią kryteria, przedstawią sposób wypełniania wniosku i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.  

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Spotkanie odbędzie się 
08.05.2019 w godz. 09:30 - 15:30

Spotkanie dotyczy warunków udziału i składania wniosków do poddziałania 1.3.1 Wdrażanie Innowacji przez MSP oraz działania 1.4 Wzór na konkurencję w ramach Programu Polska Wschodnia.

Dowiedz się więcej na temat tego wydarzenia TUTAJ
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.