Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/20/2019 23:03:37
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: moimzdaniem.info
Moim zdaniem...czas dołączyć do wystawy!
Jeszcze tylko do końca tygodnia zbieramy prace, które zostaną sfotografowane podczas najbliższej sesji i zamieszczone w "Uzupełnieniu 6" - kolejnym folderze dokumentującym nasz projekt.

Dla przypomnienia: prace z opisem muszą dotrzeć fizycznie do Galerii Otwartej w Sandomierzu nie później niż w najbliższy piątek, 24 maja. Ostatnia możliwość to dostarczenie ich do niedzieli do rąk Mariusza Pajączkowskiego (501-291-195)  

W poniedziałek, w godzinach rannych, kurier zabierze wszystkie prace, aby dostarczyć je do studia foto na umówioną sesję.

Te z prac, które dotrą do organizatorów przed kolejnym pokazem w Krakowie podczas targów Jubinale i będą zgodne z ideą projektu - zostaną dołączone do wystawy w czerwcu, ale zostaną sfotografowane pod koniec września i opublikowane w folderze 'Uzupełnienie 7".  

Wielki katalog zostanie wydany w czerwcu 2020 roku!

Kolejne potwierdzone miejsca ekspozycji to Muzeum Okręgowe w Sandomierzu (lipiec - wrzesień), następne to Galeria Sztuki w Legnicy (październik). Wystawa będzie przygotowana w ramach zakończenia obchodów 40-lecia legnickich spotkań, wystaw i konkursów, które rozpoczęły się w roku 1979.

Na koniec przypominamy: dołączyć do projektu można w każdej chwili!

ZAPRASZAMY!  

Szczegóły, regulamin i druki - www.moimzdaniem.info
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.