Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/22/2019 16:24:12
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia
Umowa partnerska pomiędzy MSB a GAC
W dniu 7 maja w Szanghaju została podpisana umowa partnerska pomiędzy Międzynarodowym Stowarzyszeniem Bursztynników a Gems&Jewelry Trade Association of China (GAC).

Umowa miała na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy tymi organizacjami, wyznaczenie wspólnych projektów oraz planów na przyszłość. Obie strony zadeklarowały również współpracę przy konferencjach naukowych i seminariach oraz organizacji wydarzeń branżowych w obu krajach.

Porozumienie to jest dla MSB znaczącym krokiem w rozwoju współpracy pomiędzy Polską a Chinami w zakresie branży bursztynniczej. Należy tutaj wspomnieć, iż Gems&Jewelry Trade Association (GAC) to największa i najważniejsza organizacja zrzeszająca firmy jubilerskie w Chinach. GAC jest również organizatorem ważnych targów jubilerskich w Pekinie i Szanghaju, współzałożycielem laboratorium NGTC oraz wydawcą magazynów jubilerskich.
Jubinale.com
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.