Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 08/05/2019 19:26:09
Kategoria: Technika i Technologia | Tablica: Technologia | Źródło: geek.justjoin.it
StyleSnap dopasuje towar na podstawie zdjęcia.
Nowa funkcja aplikacji mobilnej Amazona pomoże w odnalezieniu wymarzonej części garderoby. Napędzana sztuczną inteligencją aplikacja dopasuje towar z katalogu firmy na podstawie pojedynczego zdjęcia. 

Jeff Wilke, dyrektor generalny Consumer Worldwide, Jeff Wilke, ogłaszając tę ​​funkcję na początku: MARS, powiedział: „Prostota obsługi klienta przeczy złożoności technologii, która się za tym kryje”.  

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji StyleSnap, wystarczy kliknąć ikonę aparatu w prawym górnym rogu aplikacji Amazon i wybrać opcję „StyleSnap”; a następnie po prostu przesłać zdjęcie lub zrzut ekranu przedstawiający modny wygląd. StyleSnap przedstawi Ci rekomendacje dotyczące podobnych produktów w Amazon, które pasują do wyglądu na zdjęciu. Dostarczając rekomendacje, StyleSnap bierze pod uwagę różne czynniki, takie jak marka, przedział cenowy i recenzje klientów. Przeczytaj więcej o tej aplikacji TUTAJ
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.