Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 03/03/2020 14:22:40
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: vogue.co.uk
Jubiler Chaumet ponownie otwiera swój flagowy sklep
Chaumet, pierwszy jubiler w Vendôme, ponownie otwiera swój flagowy sklep na historycznym placu Paryskim. Chaumet ponownie otworzy swoje drzwi na 12 Place Vendôme w Paryżu, rok po zamknięciu w celu przeprowadzenia gruntownej renowacji.

Francuski dom, którego historia sięga 240 lat, był pierwszym jubilerem, który przybył na plac bo w 1812 roku. Maison celebruje to dziedzictwo i odznacza się rozbudowaną serią prywatnych salonów i przestrzeni publicznych, w których odwiedzający mogą zanurzyć się we wszechświecie natury, romansu i wykwintnego kunsztu Chaumeta.  

Oprócz nowego, powiększonego butiku, szczęśliwcy mają okazję odkryć ogromne archiwa, historyczne wielkie salony i koronowany klejnot, warsztat wysokiej biżuterii, który dla codziennej inspiracji wychodzi teraz na architektoniczny klejnot, jakim jest Place Vendôme. 

Zobacz zdjęcia odrestaurowanego salonu Chaumet TUTAJ
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.