Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 03/23/2020 20:39:33
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: m.trojmiasto.pl
Sprzedawali podrobione złoto. Rozpoznajesz ich?
Eleganckie buty, krawat, biała koszula - tak ubrani byli oszuści, którzy w Gdyni sprzedali fałszywe złoto. Są poszukiwani przez policję.  

Funkcjonariusze informują, że do oszustwa doszło 18.02.2020 roku przy ul. Władysława IV w Gdyni. Mężczyźni zaczepili kilka osób, oferując im złoto w atrakcyjnej cenie.

Jednym mówili, że to spadek, z którym nie wiedzą co zrobić, innym, że wyjeżdżają z Polski i chcą je sprzedać, żeby nie przewozić przez granicę. Wiadomo, że co najmniej jedna osoba dała się nabrać i kupiła "złoto", które okazało się bezwartościową podróbką. 

Pierwszy z mężczyzn ma ok. 50-60 lat, 170 cm wzrostu i jest tęgiej budowy ciała. W dniu przestępstwa ubrany był w kurtkę z kapturem i dżinsowe spodnie. Drugi mężczyzna ma ok. 50-55 lat i jest szczupłej budowy ciała. Ubrany był w czapeczkę z daszkiem z logo firmy sportowej, czarny płaszcz i okulary przeciwsłoneczne - informują gdyńscy policjanci.

Policja prosi wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn lub choćby jednego z nich, o kontakt z naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu (tel. 58 66 21 170) lub z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu (tel. 58 66 21 155). Można też zadzwonić na numer alarmowy 112 albo zgłosić się do najbliższego komisariatu policji.

Źródło: trojmaisto.pl
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.