Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 04/23/2020 15:24:20
Kategoria: Akcesoria i Dodatki | Tablica: Gadżety | Źródło: crystals-from-swarovski.com
Miłość w butelce
Kto wiedział, że butelka alkoholu może symbolizować wieczną miłość? Chińska firma monopolowa Wuilange upiększa swoją najnowszą kolekcjonerską butelkę kryształami Swarovskiego Crystals.

Kamień Xirius Chaton wznosi blask na nowe wyżyny - podobnie jak ta butelka chińskiej firmy spirytusowej Wuliangye, która ma kryształ w swoim największym rozmiarze, 50 mm. Butelka ma wyglądać jak pierścionek z brylantem z góry i symbolizuje wieczną miłość. Zawiera również dwa kryształy Flat Back, po jednym z każdej strony wieczka.  

Jasne, płyn w butelce jest przeznaczony do spożycia, ale Xirius Chaton, podobnie jak pierścionek z brylantem, może żyć wiecznie - a więc i ta butelka może. Przynajmniej długo po Walentynkach.

Źródło: www.crystals-from-swarovski.com
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.