Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/06/2020 20:08:44
Kategoria: Biżuteria | Tablica: Ciekawostki | Źródło: wallpaper.com
Pamiętniki izolacji Christiana Diora autorstwa Victoire de Castellane
W miarę jak zmieniało się tempo naszych dni, wracamy do prostszych przyjemności, a pieczenie, utrzymanie formy i oddawanie się hobby nabierają nowego znaczenia. W domu myśli dyrektora artystycznego Dior , Victoire de Castellane, są również mocno związane z domem, a w tych seriach szkiców wyobraża sobie, jak spędziłaby te surrealistyczne dni z Christianem Diorem.

„Zastanawiałam się, co zrobilibyśmy z Christianem Diorem podczas tego bezprecedensowego okresu uwięzienia i oczywiście podczas weekendu wielkanocnego ” - zastanawia się. Jej seria flamastrów wymyśla sposoby, w jakie wypełniają dni: „Wyobraziłam sobie, jak ćwiczymy, gotujemy i oczywiście wybieramy się na polowanie na pisanki. Christian Dior nie był wielkim sportowcem, więc wyobraziłem sobie, jak ćwiczymy w salonie przy 30 Avenue Montaigne, a on pozostaje w garniturze i krawacie. A ponieważ był znany jako smakosz, tak jak ja, widziałam nas w kuchni, piekących ciasto."

Zobacz TUTAJ szkice dyrektora artystycznego Victoire de Castellane, które przedstawiają ojca założyciela Diora, który piecze, ćwiczy i poluje na pisanki.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.