Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 10/14/2020 22:20:34
Kategoria: Akcesoria i Dodatki | Tablica: Gadżety | Źródło: mokadesign.com.pl
Jak MOKA Design promuje bursztyn w luksusowych wnętrzach
"Pamietam swoje pierwsze fascynacje bursztynem kiedy dopiero odkrywałam jego właściwości, uczyłam się historii, wartości surowca oraz jego .... piękna. Bryłka po baryłce studiowałam anatomię bursztynu oraz podsycałam ekscytacje związane z jego nowym zastosowaniem.

Wprowadziłam bursztyn na salony Biennale of Architecture w Wenecji, reprezentowałam Polskę z bursztynowym stołem w Szanghaju na międzynarodowych targach dóbr luksusowych. Swoją przygodę kontynuuje z najlepszymi producentami takimi jak Hansgrohe.

W czwartek [15 października] zapraszam wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami wyprzedzającymi dekady do wspólnej podróży przez bursztynowe inspiracje.

Rafał Hampel porozmawia ze mną jak narodził się pomysł baterii AXOR WYKORZYSTUJĄCEJ BURSZTYN BAŁTYCKI" - Monika Błaszkowska z MOKA Design

Archi Day ON LINE
Design story

13:00 - 14:00 Indywidualizacja i personalizacja w łazience
Prowadzący: Rafał Hampel  [ Hansgrohe ]
Monika Błaszkowska [ MOKA Design ] 

Serdecznie zapraszamy

Źródło: www.facebook.com/mokadesigncompl
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.